ForuMatrax
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ForuMatrax

Sadece Gülün.. Hepsi Bukadar..

AnasayfaPortalliGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
En son konular
» Best speed dating company. Dating in gainesville.
Şimdiye kadar böyle proğram görmedim.Multi Virus Cleaner 7.6 Icon_minitimePerş. Ağus. 04, 2011 5:43 am tarafından Misafir

» Medication In Carry On Luggagr
Şimdiye kadar böyle proğram görmedim.Multi Virus Cleaner 7.6 Icon_minitimePerş. Ağus. 04, 2011 1:39 am tarafından Misafir

» Louis Vuitton
Şimdiye kadar böyle proğram görmedim.Multi Virus Cleaner 7.6 Icon_minitimeÇarş. Ağus. 03, 2011 7:01 pm tarafından Misafir

» barleans fish oils
Şimdiye kadar böyle proğram görmedim.Multi Virus Cleaner 7.6 Icon_minitimeÇarş. Ağus. 03, 2011 2:03 pm tarafından Misafir

» Wellnigh as frugal as download
Şimdiye kadar böyle proğram görmedim.Multi Virus Cleaner 7.6 Icon_minitimeÇarş. Ağus. 03, 2011 8:04 am tarafından Misafir

» apap codeine anti-inflamatory
Şimdiye kadar böyle proğram görmedim.Multi Virus Cleaner 7.6 Icon_minitimeÇarş. Ağus. 03, 2011 7:09 am tarafından Misafir

» Metformin, such beginning plant-derived
Şimdiye kadar böyle proğram görmedim.Multi Virus Cleaner 7.6 Icon_minitimeÇarş. Ağus. 03, 2011 6:38 am tarafından Misafir

» health benefits of fish oil pills
Şimdiye kadar böyle proğram görmedim.Multi Virus Cleaner 7.6 Icon_minitimePtsi Ağus. 01, 2011 9:18 pm tarafından Misafir

» x-Hack hack you
Şimdiye kadar böyle proğram görmedim.Multi Virus Cleaner 7.6 Icon_minitimePtsi Ağus. 01, 2011 9:02 pm tarafından Misafir

En iyi yollayıcılar
Admin
Şimdiye kadar böyle proğram görmedim.Multi Virus Cleaner 7.6 Icon_vote_lcapŞimdiye kadar böyle proğram görmedim.Multi Virus Cleaner 7.6 Icon_voting_barŞimdiye kadar böyle proğram görmedim.Multi Virus Cleaner 7.6 Icon_vote_rcap 
Aşkböcüü
Şimdiye kadar böyle proğram görmedim.Multi Virus Cleaner 7.6 Icon_vote_lcapŞimdiye kadar böyle proğram görmedim.Multi Virus Cleaner 7.6 Icon_voting_barŞimdiye kadar böyle proğram görmedim.Multi Virus Cleaner 7.6 Icon_vote_rcap 
DESQUAR
mamisa
salak_insan
MurciéLaGo
Delikurt
m|2v
35tAm35
dere otu
Anket
Bir bayan ideal boy sizce kaç cm olmalı?
159cm ve aşağısı
Şimdiye kadar böyle proğram görmedim.Multi Virus Cleaner 7.6 Icon_vote_lcap0%Şimdiye kadar böyle proğram görmedim.Multi Virus Cleaner 7.6 Icon_vote_rcap
 0% [ 0 ]
160-164
Şimdiye kadar böyle proğram görmedim.Multi Virus Cleaner 7.6 Icon_vote_lcap0%Şimdiye kadar böyle proğram görmedim.Multi Virus Cleaner 7.6 Icon_vote_rcap
 0% [ 0 ]
165-169
Şimdiye kadar böyle proğram görmedim.Multi Virus Cleaner 7.6 Icon_vote_lcap43%Şimdiye kadar böyle proğram görmedim.Multi Virus Cleaner 7.6 Icon_vote_rcap
 43% [ 3 ]
170-174
Şimdiye kadar böyle proğram görmedim.Multi Virus Cleaner 7.6 Icon_vote_lcap43%Şimdiye kadar böyle proğram görmedim.Multi Virus Cleaner 7.6 Icon_vote_rcap
 43% [ 3 ]
175-179
Şimdiye kadar böyle proğram görmedim.Multi Virus Cleaner 7.6 Icon_vote_lcap14%Şimdiye kadar böyle proğram görmedim.Multi Virus Cleaner 7.6 Icon_vote_rcap
 14% [ 1 ]
180cm ve daha fazla
 0% [ 0 ]
Toplam Oylar : 7

Şimdiye kadar böyle proğram görmedim.Multi Virus Cleaner 7.6

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin
Admin

Erkek
Rep Puan Gücü : 608834

Şimdiye kadar böyle proğram görmedim.Multi Virus Cleaner 7.6 Empty
MesajKonu: Şimdiye kadar böyle proğram görmedim.Multi Virus Cleaner 7.6   Şimdiye kadar böyle proğram görmedim.Multi Virus Cleaner 7.6 Icon_minitimeÇarş. Ekim 03, 2007 2:05 am

[_Lütfen verilen bilgileri okumadan proğramı ısrarla yüklemeyiniz... _]

Sürüm : 7.6.0
Boyut : 1.37 Mb
Kullanım İzni : Ücretsiz (Freeware)

ARKADAŞLAR; Multi Virus Cleaner 2007, ücretsiz bir zararlı temizleme aracıdır. Günümüzün en önemli virüslerini, internet solucanlarını, truva atlarını, numara çeviricilerini tespit edebilen ve temizleyebilen bu araç hiçbir veritabanına gereksinim duymadan çalışabilir biçimde hazırlanmıştır. Yani kendi başına çalışabilir bir yazılımdır, innDirdikten sonra hangi sistem özelliklerine sahip olursa olsun her bilgisayarda çalışabilir.

Multi Virus Cleaner yazılımı düzenli olarak güncellenmektedir ve şu an 6000 üzerinde zararlıyı algılayabilmektedir. Tespit edip temizleyebildiği zararlılara örnek olarak şunlar verilebilir: MyDoom, Bagle, Sasser, Zafi, Netsky, Klez, Sobig, Welchia ve Blaster. Yazılımın tespit edebildiği tüm zararlıların listesine yazılımı kurduktan sonra gözatabilirsiniz.

4 ayrı tarama tipine sahip olan yazılım; "Ouick Scan"(Hızlı Tarama) ile yalnızca zararlıların bulaşma ihtimali olan riskli alanları ve sistem dosyalarını, "Full Scan"(Tam Tarama) ile sabit diskte yer alan tüm dosyaları, "Deep Scan"(Derin Tarama) ile tüm dosyaları ve kayıt defterini tarayabilmektedir. "Custom Scan"(Elle Tarama) ile ise sizin belirlemiş olduğunuz alanları tarayabilme imkanı vermektedir. Tercihinize bağlı olarak yazılım tarama sırasında bir zararlıyı tespit ettiğinde isterseniz direk temizlemeye isterseniz de size sorulmasına izin vermektedir.

Multi Virus Cleaner bir virüsten koruma yazılımı değildir. O nedenle gerçek zamanlı tarama, sezgisel algılama gibi gelişmiş özelliklere sahip değildir. Yalnızca veritabanındaki tanımlanmış zararlıları tespit edip temizleyebilme özelliğine sahip yardımcı bir araçtır. Lakin yazılım düşük işlemci gücü ile çalışabilmektedir ve kullanımı oldukça kolaydır.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DİKKAT!!!= LÜTFEN BİLGİLERİ OKUMADAN PROĞRAMI YÜKLEMEYELİM BU PROĞRAM VİRÜS PROĞRAMI DEĞİLDİR BİLGİNİZE !!!

Şimdiye kadar böyle proğram görmedim.Multi Virus Cleaner 7.6 22ep8

Şimdiye kadar böyle proğram görmedim.Multi Virus Cleaner 7.6
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Cansever- Terketmek Ne Kadar Kolay