ForuMatrax
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ForuMatrax

Sadece Gülün.. Hepsi Bukadar..

AnasayfaPortalliGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
En son konular
» Best speed dating company. Dating in gainesville.
Türkcemisin kotu yanları Icon_minitimePerş. Ağus. 04, 2011 5:43 am tarafından Misafir

» Medication In Carry On Luggagr
Türkcemisin kotu yanları Icon_minitimePerş. Ağus. 04, 2011 1:39 am tarafından Misafir

» Louis Vuitton
Türkcemisin kotu yanları Icon_minitimeÇarş. Ağus. 03, 2011 7:01 pm tarafından Misafir

» barleans fish oils
Türkcemisin kotu yanları Icon_minitimeÇarş. Ağus. 03, 2011 2:03 pm tarafından Misafir

» Wellnigh as frugal as download
Türkcemisin kotu yanları Icon_minitimeÇarş. Ağus. 03, 2011 8:04 am tarafından Misafir

» apap codeine anti-inflamatory
Türkcemisin kotu yanları Icon_minitimeÇarş. Ağus. 03, 2011 7:09 am tarafından Misafir

» Metformin, such beginning plant-derived
Türkcemisin kotu yanları Icon_minitimeÇarş. Ağus. 03, 2011 6:38 am tarafından Misafir

» health benefits of fish oil pills
Türkcemisin kotu yanları Icon_minitimePtsi Ağus. 01, 2011 9:18 pm tarafından Misafir

» x-Hack hack you
Türkcemisin kotu yanları Icon_minitimePtsi Ağus. 01, 2011 9:02 pm tarafından Misafir

En iyi yollayıcılar
Admin
Türkcemisin kotu yanları Icon_vote_lcapTürkcemisin kotu yanları Icon_voting_barTürkcemisin kotu yanları Icon_vote_rcap 
Aşkböcüü
Türkcemisin kotu yanları Icon_vote_lcapTürkcemisin kotu yanları Icon_voting_barTürkcemisin kotu yanları Icon_vote_rcap 
DESQUAR
mamisa
salak_insan
MurciéLaGo
Delikurt
m|2v
35tAm35
dere otu
Anket
Bir bayan ideal boy sizce kaç cm olmalı?
159cm ve aşağısı
Türkcemisin kotu yanları Icon_vote_lcap0%Türkcemisin kotu yanları Icon_vote_rcap
 0% [ 0 ]
160-164
Türkcemisin kotu yanları Icon_vote_lcap0%Türkcemisin kotu yanları Icon_vote_rcap
 0% [ 0 ]
165-169
Türkcemisin kotu yanları Icon_vote_lcap43%Türkcemisin kotu yanları Icon_vote_rcap
 43% [ 3 ]
170-174
Türkcemisin kotu yanları Icon_vote_lcap43%Türkcemisin kotu yanları Icon_vote_rcap
 43% [ 3 ]
175-179
Türkcemisin kotu yanları Icon_vote_lcap14%Türkcemisin kotu yanları Icon_vote_rcap
 14% [ 1 ]
180cm ve daha fazla
 0% [ 0 ]
Toplam Oylar : 7

Türkcemisin kotu yanları

2 posters
YazarMesaj
Admin
Admin
Admin
Admin

Erkek
Rep Puan Gücü : 608834

Türkcemisin kotu yanları Empty
MesajKonu: Türkcemisin kotu yanları   Türkcemisin kotu yanları Icon_minitimeSalı Eyl. 25, 2007 10:22 pm

Adam gazeteciye gidiyor.
-Usta bir Sabah ver, bir Akşam ver diyor.
Gazeteci de
-sana günde bir Posta yeter diyor
. Bu örneği bildikten sonra ben nasıl gönül rahatlığı ile gazete alabilirim ki?

Sonra minibüs şöförü sesleniyor:
-Arkadan vermeyen kaldı mı?
Bende ,
-arkadan uzattım sen önden alamadın mı" diyorum.
Böyle bir minibüs şöförü ile kavga etmeden nasıl seyahat edebilirim ki?

Sonra lokantaya gidiyorsun, çorba içmişsin, garson geliyor:
-Arkadan ne alırsınız?" diyor
Ben de mesela diyorum ki ,
-Sen önce önümdekini kaldır, Sonra döner verirsin. Arkadan kaymak isterim.
Bu garson ile kavga etmeden yemeğimi nasıl yiyebilirim ki?

Bir çift otobüse biniyor, tabiki otobüs tıka basa dolu adam arka
kapıdan kadın ise on kapıdan otobüse binebiliyor. Neyse bilet
verecekler kadın arkadaki kocasına bağırıyor
-" Kocacığım ben önden senin için de verdim sen arkadan verme

bi de internet cafe var;müşteri girer içeriye yer yoktur bi süre bekledikten sonra cafe sahibine
-boşalan varmı?
-şimdilik yok ama ilk kalkana sen oturcaksın...
Şimdi ben internet cafe sahibi ile kavga etmeden nasıl durabilirim ki?
salak_insan
Matrax Hanım aĞa
Matrax Hanım aĞa
salak_insan

Rep Puan Gücü : 605100

Türkcemisin kotu yanları Empty
MesajKonu: Geri: Türkcemisin kotu yanları   Türkcemisin kotu yanları Icon_minitimePerş. Ekim 25, 2007 8:38 pm

Very Happy yorum yapmıyorum Very Happy

Türkcemisin kotu yanları
1 sayfadaki 1 sayfası